Aktualnie trwają zapisy - wiosna/zima 2023/24! Zapisz się

O mnie

Misja Aj Ti 🙂
Zajęcia programowania ON-LINE
Potrafię nauczyć, dużo wymagam.

Na kursach online zajęcia prowadzę w mikrogrupach, maksymalnie 3 uczniów. Jak trzeba doszkalam indywidualnie.
System się sprawdza w grupach zaawasowanych, jak i tych, z którymi zaczynam.
Ucząc myślę o jakości nauczania, a nie o maksymalizacji liczby uczniów.
Nie jestem szkołą progaramowania, która na jednej sali gromadzi 15 słuchaczy. Na moim koncie mam 30 wyedukowanych. Połowa z nich kontynuuje kursy zaawansowane w Misja IT.
Zapraszam do wspólnej nauki.
Zawsze jest dobry moment, żeby zacząć…..

… więc zaczynamy

Nazywam się Magdalena Tomaszewska.

Ukończyłam wydział Podstawowych Problemów Techniki na Politechnice Wrocławskiej. Przez 14 lat pracowałam w sektorze IT jako programista JAVA, kierownik zespołu programistów i kierownik projektów. Obecnie prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą pod nazwą Misja IT, która opiera się na organizowaniu kursów programowania dla dzieci i młodzieży szkolnej.

Na moich zajęciach będę starać się ich uczyć m. in. jak samodzielnie napisać aplikację, skonstruować grę, czy stworzyć stronę internetową. Kursy mają być też wstępem do świata programowania, w którym wielu młodych już od dziś może spróbować się odnaleźć.

Widzę, jak świat wokół nas rozwija się technologicznie i jestem zdania, że warto te mechanizmy znać, potrafić z nich korzystać oraz umieć je tworzyć. W chwili obecnej jesteśmy dopiero na początku ery cyfryzacji naszego codziennego otoczenia (płatności, zakupy, internet rzeczy), stąd wnioskuję, że zapotrzebowanie na przyszłych programistów będzie stale rosnące.

Dostrzegam wśród młodzieży bardzo duże zainteresowanie telefonami, komputerami i wszechobecnym internetem. W swojej pracy chcę pokazać, że świat cyfrowy może służyć nie tylko do grania, słuchania muzyki i bycia on-line w mediach społecznościowych.

Pochodzę spoza Wrocławia i wiem co to znaczy, mieć utrudnione możliwości rozwoju swoich pozaszkolnych zainteresowań. Misja IT to moja nowa, mobilna forma działalności, która skierowana jest do wszystkich młodych chcących uczyć się programować, a mieszkających poza miastem.

Zapraszam na zajęcia i miłą zabawę sterowania komputerem.